MİT Personel Alımı İlanı Yayımlandı! MİT Personel Alımı Detayları ve Başvurusu Şartları Belli Oldu! Başvuru Nasıl Yapılacak

MİT personel alımı yapıyor! Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) personel alımlarına dair bir duyuru paylaştı. MİT personel alımı şartları neler? MİT personel başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları ve başvurulara dair diğer bilgiler için MİT’in resmi internet sayfasına girebilirsiniz.

MİT Personel Alımı İlanı Yayımlandı! MİT Personel Alımı Detayları ve  Başvurusu Şartları Belli Oldu! Başvuru Nasıl Yapılacak

Milli İstihbarat Teşkilatı, (MİT) kariyer ekranı üzerinden farklı kadrolara personel alımı yapılacağını duyurdu. MİT alımlarında İstihbarat Uzmanı, Arapça Dil Uzmanı ve Bilim ve Teknoloji Uzmanı görevlendirilmek üzere alımlar yapılacak.

Milli İstihbarat Teşkilatı’ndan gelen duyuruda ayrıca, MİT’in gizli bir teşkilat olduğu ve istihbarat için en nitelikli insanlara ihtiyaç duyulduğu vurgulandı. Duyurudan da anlaşılacağı üzere MİT’te çalışmak herhangi bir işten daha fazlası anlamına geliyor.

MİT’te görev almak isteyen kişilerin, analitik zekaya sahip, özgüvenli, sorumluluk almasını bilen kişiler olması gerekiyor. MİT alımlarında adaylardan bu özelliklere sahip kişiler olmaları istenir.

MİT personel alımları ve başvuru esasları için aşağıdaki intenet adresine girebilirsiniz.

www.mit.gov.tr/iksayfasi adresinden başvuru aşamaları ve diğer bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 08:40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail   gecti
Ismail gecti - 2 hafta Önce

Mitin arslanlari hepinizin ramazan bayrami mubarek olsun beni arastirin suc ceza

Popüler Haberler