MSB Asayiş ve Komando Uzman Erbaş Alımı Ne Zaman Yapılacak? Alımlar İçin Adaylar İlan Bekliyor!

Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na uzman erbaş alımları için yeni ilanların duyurulması bekleniyor. Milli Savunma Bakanlığı 1.5 yıla yakın bir zamandır uzman erbaş alımları için ilan yayınlamadı.

MSB Asayiş ve Komando Uzman Erbaş Alımı Ne Zaman Yapılacak? Alımlar İçin Adaylar İlan Bekliyor!

Milli Savunma Bakanlığı ilkokul mezunu uzman erbaş, onbaşı uzman çavuş alımları için Devlet Personel Başkanlığı yoluyla ilan yayınladı ve başvuru süreleri tamamlandı. İlginin oldukça yoğun olduğu uzman erbaş alımlarında sonuçların yakın bir tarihte açıklanması bekleniyor.

Öte yandan adayların merakla beklediği diğer alımlar ise asayiş ile komando sınıfındaki alımlar. En son bir buçuk yıl önce yapılan alımların ardından bu sınıflara alım yapılmadı. Kara Kuvvetleri bünyesinde daha önce yapılan alımların ardından, yeni ilanların adına açıklamaların yapılması bekleniyor. İlan açıklamalarının ilerleyen aylarda açıklanacağı tahmin ediliyor.

Diğer alımlarda olduğu gibi asayiş ve komando uzman erbaş alımlarına da ilginin oldukça fazla olması bekleniyor. Adaylar Milli Savunma Bakanlığı’nın ilan yayınlamasını merakla bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 21:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler