Muğla’da Sıcak Havayı Gören Hemen Denize Koştu

Hava sıcaklığının 21, deniz suyu sıcaklığının ise 18 derece olmasının ardından Muğla’nın Fethiye ilçesinde insanlarımız Mart ayında plajları doldurdu.

Muğla’da Sıcak Havayı Gören Hemen Denize Koştu
Muğla’daki sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlarımız plajlarda yerini aldılar. Uzun süredir sürmekte olan soğuk havaların ardından Muğla’daki insanlarımız hemen Ölüdeniz’e akın etti. Denizin güzelliklerini ve plajda güneşlenmeyi özleyen insanlarımız burada oldukça eğlenceli dakikalar yaşadı. Bununla birlikte Mart ayında denize girmek gibi bir ayrıcalığı elde eden vatandaşlarımız, çok keyifli anlar yaşadı. Sıcak havada çılgınlık yapmayı sevenlerimiz ise Babadağ’ın 1200 metre pistinden yamaç paraşütüyle uçtu. Aynı zamanda bol insanlı Ölüdeniz manzarası kuş bakışı bir şekilde izlendi.

Yamaç Paraşütü Gökyüzünde Renk Cümbüşü Oluşturdu

Yamaç paraşütü yapan insanlarımız gökyüzünde harika bir renk görüntüsü oluşturdu. Sahildekiler ise bu görüntüyü çok büyük bir zevk içerisinde seyretti. Deniz kenarında bulunan vatandaşlarla yapılan birebir görüşmelerde ise, vatandaşlarımız bu ayda böyle bir havayı hiçbir şekilde beklemediklerini belirtti. Aynı zamanda bu havaların da geldiği zaman muhakkak değerlendirilmesinin çok keyifli olduğuna dikkat çekildi.

Büyük Heyecan İçin Dünyaca Bilinen Bölgelerden Babadağ

Fethiye’de yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında yamaç paraşütünün oldukça önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çekildi. Bununla birlikte Babadağ bölgesinin hem Türkiye’de hem de bütün dünyada bu heyecan için en güzel yerlerinden olduğunu da kaydetmek yanlış olmaz. Bu hobiye sahip olanlarımız havaların güzelleşmesini değerlendirmekten bir adım bile geri durmamaktalar.

Turizm Bu Yaz Gerçekten Sıcak Olacak Gibi Görünüyor

Turizm anlamında ülkemiz çok önemli güzelliklere ev sahipliği yapmakta. Akdeniz bölgesindeki tatil beldeleri milyonlarca turisti konuk etmekte. Bu süreçte de ülkemiz turizm gelirleri konusunda çok önemli başarılara ev sahipliği yapmakta. Özellikle de Rusya vatandaşlarının bu yıl iki ülke arasında düzelen ilişkilerin ardından ülkemize çok yoğun bir şekilde ilgi göstermesi ve yaz aylarında turizm kentlerini doldurmaları beklenmekte. 
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 21:23

YORUM EKLE

Popüler Haberler