Netflix Türkiye müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Telefon numarası ve iletişim kanalları

Netflix, ülkemizde de pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Netflix’le ilgili sorunları olan kişilerin Netflix müşteri hizmetleriyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Netflix Türkiye müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Netflix’in telefon numarası ve iletişim kanallarına içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Netflix Türkiye müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım? Telefon numarası ve iletişim kanalları

Netflix, dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Netflix üyeliği olan kişiler platformun içerisindeki binlerce içeriğe ulaşabilmektedir. Netflix’in filmlerini ve dizilerini paket belirleyerek belli bir ücret karşılığında izlemek mümkün. İlk ayı ücretsiz olarak sunulan Netflix, daha sonra ücret gerektirmektedir.

Hemen her cihazdan kullanılan Netflix uygulamasını, intenetin olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Ancak bu konular ile ilgili detaylı bilgiler almak istiyorsanız Türkiye’de bulunan Netflix Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. İletişim numarasını arayarak Netflix hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Netflix Türkiye İletişim Numarası, 0850 390 74 44’tür. Müşteri hizmetleri 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler haricinde ararsanız İngilizce olarak destek alabilirsiniz. Ayrıca arama yapmak yerine Netflix’in resmi intenet sayfasından form doldurarak sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 23:59

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut acet
Mesut acet - 12 ay Önce

Birsey sorucam heomi profosorler olacak sizde birde normel insanlari davet edemzmisiniz siz cokmu dogrusununz biz dogruyu anlatiriz isterseniz ama siz istemezsiniz cunku dunya icin dogru olmaz korkmayi dogru insanlari arayin