Oyna Kazan editör kıyağı ve ipucu joker 4 Temmuz 2019 Perşembe

Binlerce kişiye para kazandıran bilgi yarışması Oyna Kazanın yarışma formatı nasıldır. Oyna Kazan yarışmasının 4 Temmuz 2019 Editör Kıyağı ve İpucu Jokeri soruları ve cevapları nelerdir. Oyna Kazan programındaki jokerleri nasıl kazanabilirsiniz. İşte Oyna Kazan yarışması için merak edilen soruların cevapları.

Oyna Kazan editör kıyağı ve ipucu joker 4 Temmuz 2019 Perşembe

İbrahim Selim’in eğlenceli sunumu ile mobil uygulama olarak on binlerce kişi tarafından oynanan Oyna Kazan uygulaması para kazandırmaya devam ediyor. Daha önceleri olan Hadi ve Eleq uygulamaları gibi olsa da Oyna Kazan programının işleyişi biraz daha farklı. Programın sosyal medya hesabı tarafından ipucu sorusu ve editörün kıyağı paylaşılıyor. Bu paylaşımları aratan kişiler iki soruya da doğru cevap verme şansını yakalıyor.

Oyna Kazan Editörün Kıyağı

Oyna Kazan programı İbrahim Selim’in eğlenceli sunumuyla her gün saat 19.30 ve 21.30’da olmak üzere iki yarışma düzenliyor. Bütün sorulara doğru cevap veren kişilere de para ödülü kazandırıyor. Programın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla editörün kıyağı ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda program İnstagram hesabı üzerinden anlık joker ve ipuçları verilebiliyor. Oyna Kazan yarışması konseptinde 3 tip joker bulunmaktadır. Can jokeri, çift cevap jokeri ve yanlış cevabı eleme jokeri.

Ve işte 4 Temmuz 2019 Oyna Kazan Editör Kıyağı

İşte Oyna Kazan Ekibinin İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı editör kıyağı sorusu: Karadayı dizisinin capslere konu olan ''Yolu neden uzattık baba?'' sahnesinde borçlu olan esnaf hangisidir?

Cevap: Kasap

Oyna Kazan İpucu Sorusu

Programın İnstagram hesabından paylaşılan ipucu soruları ile de 2 soruya doğru cevap verme şansı yakalayan yarışmacılara bu günün ipucu da şöyle:

Berlin hangi ülkenin başkentidir?

Cevap: Almanya

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 09:07

YORUM EKLE