Oyna Kazan editör kıyağı ve ipucu joker 5 Temmuz 2019 Cuma

5 Temmuz 2019 Cuma Oyna Kazan Editör Kıyağı ve Günün İpucu sorusu yayınlandı mı. İşte 5 Temmuz 2019 Cuma Oyna Kazan Editör Kıyağı ve Günün İpucu sorusu cevapları.

Oyna Kazan editör kıyağı ve ipucu joker 5 Temmuz 2019 Cuma

Oyna Kazan programının 5 Temmuz 2019 editör kıyağı ve ipucu sorusu yayınlandı. Peki bu günün kopyalarının cevapları neler?  Mobil uygulama olarak on binlerce kişi tarafından oynanan Oyna Kazan uygulaması para kazandırmaya devam ediyor. Daha önceleri olan Hadi ve Eleq uygulamaları gibi olsa da Oyna Kazan programının işleyişi biraz daha farklı. Programın sosyal medya hesabı tarafından ipucu sorusu ve editör kıyağı paylaşılıyor. Bu paylaşımları aratan kişiler iki soruya da doğru cevap verme şansını yakalıyor.

Oyna Kazan Editörün Kıyağı

Oyna Kazan programı İbrahim Selim’in eğlenceli sunumuyla her gün saat 19.30 ve 21.30’da olmak üzere iki yarışma düzenliyor. Bütün sorulara doğru cevap veren kişilere de para ödülü kazandırıyor. Programın Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla editörün kıyağı ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda program İnstagram hesabı üzerinden anlık joker ve ipuçları verilebiliyor. Oyna Kazan yarışması konseptinde 3 tip joker bulunmaktadır. Can jokeri, çift cevap jokeri ve yanlış cevabı eleme jokeri.

Ve Günün Editör Kıyağı

Bu gün için yayınlanan editörün kıyağı cevabı KASAP olacaktır.

Günün Kopyası

Günün Kopyası olarak da yarışmanın İnstagram hesabından yapılan paylaşıma göz atmak gerekiyor. Yarışmanın İnstagram hesabından yapılan paylaşıma göre Günün Kopyasının cevabı ALMANYA olacaktır

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 15:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler