Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü nasıl bozulur?

Büyü yaptırılması çok önceden beri uygulanan bir yöntemdir. Anadolu’da bu zamana kadar varolmuş çoğu uygarlıkta büyü kültürü vardı. Bu yüzden günümüzde halen büyülerin çeşitlerini görebilmekteyiz. Papaz büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. Peki Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? İşte ayrıntılar…

Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü nasıl bozulur?

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü geleneği Anadolu’da asırlardır süregelen medeniyetlerden gelmektedir. Çok çeşitli büyüler vardır. Dinimizde büyü çok büyük günahtır ancak yine de büyü yapan bir sürü insan vardır. Her amaca hizmet eden büyülere rastlanabilmektedir.

Papaz büyüsü de çokça yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılabilmesi için kadınların regl kanı ve erkeklerin ise meni sıvısı kullanılmaktadır. Bu büyü çok tehlikeli ve sonuçları çok ağır olabilen bir büyüdür.

Üstünde büyü olan insanlar bu durumu kendileri farkedebilmektedirler. Genel olarak ruh hallerinde bir gerilim, sinirlilik hakim olmaktadır. İnsanlar normalde olmadıkları biri gibi davranmaya başlayabilirler. Bu durum çevreleri tarafından da açık bir şekilde farkedilebilir.

Kişinin girdiği tüm işleri ters gider. Olmasını istediği her şey olumsuz sonuçlanır. Kişi bir noktadan sonra psikolojisini kontrol edememeye başlar ve bir depresyon moduna girer. Aynı zamanda unutkanlık da yaşanabilir.

Parasal konularda da kişinin sınırlarını zorlar. Bu büyüye maruz kalan kişiler kazandıkları paraların hiçbir hayrını göremeden harcarlar. Para duman olup uçar adeta.

Papaz büyüsü yapılan kişiler kimi zaman bedenlerine sığamazlar. Davranışlarında ciddi bozukluklar gözlemlenir. Hatta bir süre sonra intiharı bile düşünebilirler. Çünkü hayat sevgileri giderek azalmaktadır.

Bu tür büyülerden korunmak için kişilerin devamlı olarak Felak Suresini ya da Ayetel Kürsi gibi etkili duaları okumaları gerekmektedir. Bu dualar insanları kara büyülerden korumaktadır. Kendinde bu yukarıdaki kısımda saymış olduğumuz etkileri farkedenler de araştırmaları halinde bu gibi durumlarda yapılması gerekenleri bilen uzman kişilerden yardım isteyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 19:41

YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla
Atilla - 9 ay Önce

Papaz büyüsü yapılanların yaşadıklarını aynen yaşıyorum ne yapabilirim


Popüler Haberler