Pegasus Hava Personeli Alımı Yapacak

Türkiye'de faaliyet gösteren özel hava firmalarından Pegasus, hava personeli alımı yapacak. Adaylar online başvuru yapabilecek ve tecrübeli-tecrübesiz başvurular alınacak ve yeni mezunlara birtakım öncelikler tanınacak.

Pegasus Hava Personeli Alımı Yapacak

Türkiye’de faaliyet gösteren özel hava firmalarından bir tanesi olarak Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. bünyesine pilotluk başta olmak üzere birçok branşta alım yapmaya hazırlanıyor. Kadro ilanında tecrübeli ve tecrübesiz yeni personel alımı yapılacağı belirtilmekle birlikte, en az lisans mezunu adaylar arasından alımlar yapılacağı aktarılıyor. İlanlara yalnızca İstanbul’da ikamet eden ve edebilecek yeni mezunlar başvuruda bulunabilmektedir.

Online başvurular kabul edilmekle birlikte adayların kariyer.net sayfasındaki ilana başvurularını yapması gerekmektedir. Pilot adayları online ortam üzerinden başvurusunu yapacak ve uygun görülmüş bireyler fiziki mülakatlara alınacaklar. Belge kontörlü, boy ve kilo ölçümü, mesleki yeterlilik sınavı, yabancı dil testi ve Pegasus Yetenek Sınavı gerçekleşecek ve adayların başarı durumuna göre ataması sağlanacak.

Pegasus Satış Uzmanı Alım Detayları

Havacılık sektörünün önde gelen firmalarından Pegasus, herhangi bir yükseköğrenim kurumundan mezun olmuş, en az 2 yıl tecrübesi olan, iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, sözlü ve yazılı iletişim kurabilen ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden hava personelini istihdam etmeye hazırlanıyor. Uçuş ve Yer Eğitim Yöneticisi alımları da Pegasus’un gündeme aldığı bir konudur. Eğitim veya İİBF fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olan, 8 yıl deneyimi bulunan kişiler için iş olanağı açıldı. Alanlara  https://www.kariyer.net/firma-profil/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-7740-32618 adresinden erişim sağlanabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 23:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler