Pendik trafik magandalarının elini sıkan polis açığa alındı

Pendik'te geçtiğimiz gün D-100 karayolunda içinde hamile bir kadın ve eşinin bulunduğu araca saldıran şüpheliler gözaltına alınmıştı. Bu trafik magandaları karakola getirildiğinde elini sıkan polis açığa alındı.

Pendik trafik magandalarının elini sıkan polis açığa alındı

Pendik’te 6 Temmuz  günü Y. E. B. ve hamile eşi A. B.’ın  içinde bulunduğu araca, D-100 karayolunda seyir halindeyken  Hasan Sel ve Hüseyin Sel adlı iki kişi, yol vermedikleri için önlerini kesip araca saldırmıştı. Seydioğlu baklavalarının sahibi olduğu öğrenilen şüpheliler, savcılık tarafından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi. Saldırganlardan  birinin   ehliyetine, verdiği ifadeden  sonra el konuldu ve 1110 TL para cezası  kesildi.

Baklavacı kardeşleri “hoş geldiniz” diye karşılayıp elini sıkan polis amiri görevden alındı.

ARACIN AYNASINI KIRIP, ÜSTÜNDE ZIPLAMIŞTI

Yaşanan olayda Hasan Sel ve Hüseyin Sel, kendilerine yol vermedikleri için aracın içindeki hamile kadın ve eşine saldırmıştı. Hasan Sel, aracın aynalarını tekmeleriyle kırmış, daha sonra ise aracın kaputunun üzerinde zıplamıştı. Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği, şüphelilerin “mala zarar vermek” ve “trafik gvenliğini tehlikeye sokmak” suçlarından tutuklanmasına karar verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler