PKK’nın Telsiz Konuşmaları Duyuruldu

Batman Valisi Ahmet Deniz, silahlı terör örgütü PKK’nın telsiz hattının ele geçirildiğini açıkladı ve telsiz konuşmalarını duyurdu. Konuşmalarda teröristlerin ümitsiz ifadeleri medyaya servis edildi.

PKK’nın Telsiz Konuşmaları Duyuruldu

Batman Valisi Ahmet Deniz, terör örgütü PKK tarafından 8 askerimizin şehit olduğunu söyleyerek konuşmasına başladı. Saldırıyı düzenleyenlere gerekenin yapılacağını paylaşan Deniz, PKK’ya yönelik mücadelenin sonuna kadar sürdürüleceği mesajını verdi.

Saldırıların Türk milletini yıldıramayacağını dile getiren Vali, topyekün mücadele mesajları verdi. Vali sözlerinin devamında terör örgütü üyelerinin Türk Silahlı Kuvvetleri karşısındaki çaresizliğini yansıtan konuşmalara da yer verdi.

Bunlar Son Çırpınışları

Vali Deniz, şehrin nasıl daha iyi yönetilebileceğine ilişkin çalışmaların 7-24 sürdüğünü beyan etti. Çalışmaların an be an sürdüğünü paylaşan Deniz, amacın bütün teröristleri haritadan silmek olduğunu hatırlattı. Örgütle ilgili telsiz konuşmalarında teröristlerin öldük, perişan hale geldik dedikleri öğrenildi. Terör örgütünün kaldığı acizliği kamuoyuna duyuran Vali Deniz, operasyonların sürdürüldüğünü söyledi.

Yetkililer geçtiğimiz günlerde MİT ve Emniyet güçlerinin müşterek operasyonlarla PKK’ya ağır darbe vurulduğunu aktarmıştı. Batman’da düzenlenen bu operasyonlarda terör örgütünün sözde sorumlularından birinin yakalandığı ifade edildi. Aslan kod adıyla terör faaliyetlerinde bulunan hain tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yakayı ele veren teröristin Abdullah Öcalan ile olan resimleri de ortaya çıkarıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 13:49

YORUM EKLE