PTT bedava maske sitesi adresi ne? EPTTAVM ücretsiz maske sitesi çöktü mü, neden açılmıyor?

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ücretsiz maske dağıtımına başladı.Peki PTT bedava maske sitesi adresi ne? EPTTAVM ücretsiz maske sitesi çöktü mü, neden açılmıyor? İşte detaylar..

PTT bedava maske sitesi adresi ne? EPTTAVM ücretsiz maske sitesi çöktü mü, neden açılmıyor?

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından ePTTAVM üzerinden ücretsiz maske dağıtımına başlandı. maske.epttavm.com adresinden yapılan dağıtımlar vatandaşların fazlaca olan ilgisi karşısında site kaldıramayarak çöktü.

Maskeler başvuru formunun doldurulması halinde kişi başına 5 maske olacak şekilde veriliyor. Ayrıca kişi aile bireyleri adına da başvuruda bulunabiliyor. Başvuru formu ise TC kimlik no, doğum yılı, adres ve ad soyad bilgilerini içeriyor. Maskeler yalnızca 20 ile 65 yaş arasında verilebiliyor.

maske.epttavm.com adresinin çökmesinin ardından maske dağıtımlarının e-devlet üzerinden yapılacağı duyuruldu. Maskelerin en yakın zamanda dağıtımına başlanacak.

 

 

Mobil uygulamamızı indir, gündemdeki olaylardan haberdar ol! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberin kaynağı artık Instagram’da! Merak ettiğin tüm gelişmeleri yakalamak için bizi Instagram’da takibe başla! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’ta haberleri takip etmek istiyorsan, şimdi sen de Facebook Grubumuza Katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 02:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler