PTT Şubeleri neden kapalı? PTT şubeleri ne zaman açılacak? PTT kargo çalışıyor mu?

Koronavirüs salgını dolayısıyla tüm PTT şubeleri kapatıldı. PTT Şubeleri neden kapalı, PTT şubeleri ne zaman açılacak, PTT kargo çalışıyor mu, PTT Genel Müdürlüğü tüm Türkiye’deki PTT şubelerinin ikinci bir açıklamaya kadar kapatıldığını açıkladı.

PTT Şubeleri neden kapalı? PTT şubeleri ne zaman açılacak? PTT kargo çalışıyor mu?

Tüm Türkiye’deki PTT şubeleri ikinci bir açıklamaya kadar kapatıldı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında PTT şubelerine de sınırlama getirildi. Hafta içi her gün 09:00 ile 17:00 arasında hizmet veren 81 ildeki PTT şubeleri kapatıldı.

Geçtiğimiz günlerde PTT şubeleri önündeki kuyruklar tepki çekmişti. Koronavirüs salgınının devam ettiği bu dönemde şubeler önündeki kalabalık tehlike arz ediyordu. Bundan dolayı PTT Genel Müdürlüğü bir açıklama yayımladı ve tüm şubelerin kapatıldığını açıkladı. Açıklamada PTT ATM’lerinin açık kalacağı, maaş alan kişilerin maaşlarını polis yardımıyla alacağı ve evlere teslim yapılacağı belirtildi.

PTT Şubeleri Ne Zaman Açılacak?

PTT Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada şubelerin ne zaman faaliyete geçeceği belirtilmedi. Ancak Koronavirüs salgınının yayıldığı bu dönemde şubelerin tekrardan açılması zor mümkün gözükmüyor. PTT şubelerinin tekrardan açılması için Corona virüs salgınının geçmesi beklenebilir.  

Mobil uygulamalarımızı yükle, güncel olaylardan haberdar ol! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sosyal medyanın güçlü haber kaynağı burada! Durma, Haberport’u Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutan haber sitesinin Facebook Grubuna Katıl tartışmaları ve güncel haberleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Türkiye’nin nabzını Twitter’da da tutuyoruz! Bizi Twitter’da Takip Et tüm gelişmeleri öğren. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 20:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler