PUBG teknik direktörlüğü nedir? PubG için teknik direktörlük ilanları açılmaya başlandı

Türkiye’de ve Dünya’da son senelerde en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG giderek büyümeye devam ediyor. Son olarak PUBG teknik direktörlüğü için ilanlar yayınlandı. PUBG teknik direktörlüğü artık bir meslek olarak görülüyor.

PUBG teknik direktörlüğü nedir? PubG için teknik direktörlük ilanları açılmaya başlandı

PUBG Teknik Direktörlüğü için İlanlar Yayınlandı

Türkiye ve Dünya’da en çok oynanan oyunların başında gelmektedir. Milyonlarca kullanıcısı ile oynanmaya devam ediyor. Son zamanlarda ise PUBG teknik direktörlerinin ortaya çıktığını görüyoruz. PUBG teknik direktörlüğü gibi bir meslek grubu oluşmuş durumda.

Fiver sitesi 5 dolar karşılığında PUBG tekni direktörlüğü ilanlarını paylaşıyor. Bu firmanın amacının oyunu profesyonel olarak oynayan kişilerin bir araya gelerek birlikte çalışmalarına imkan tanımak. PUBG teknik direktörleri de bu site aracılığı ile ilan açabiliyorlar ve oyuncuların yeteneklerini katlamalarını sağlıyorlar.

Aynı şekilde son zamanlarda çok oynanan Fortnite oyunu için de teknik direktörlük yapılabiliyor.

Kişiler bu iki oyun üzerinden para kazanabiliyorlar. Oyunların ana temasına bakıldığında 100 kişinin bir bölgeye konması ve birbirleriyle mücadele etmeleri konusu işleniyor. PUBG teknik direktörlüğü yapacak kişilerin oyuna yeni başlayan kişilere daha iyi bir sıralama elde etmek adına taktik verecekleri belirtiliyor. Aynı zamanda en iyi ekipmanları nerelerden bulabileceklerini de söyleyecekler.

Site kapsamına Fortnite’den sonra Electronic Arts’ın Apex Legends ve Tencent PUBG’ de katılım gösterdi. Bu 3 oyunun yayınlanması sonrasında Fiver firması da büyük bir kazanç elde etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 10:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler