Rüyada bitlendiğini görmek ne demektir? Rüyada bitlendiğini görmenin anlamı ve tabiri

Rüyada bitlenmek maddi rahatlığa kavuşmaya ve çevresinin genişleyeceğini işaret eder. Bitler tarafından vücudunuzun sarılması ise sermayenizde düzenli bir artış olacağı ve her gün bir öncekinden daha iyi olacağına işaret eder. İşte, rüyada bitlendiğini görmek ile ilgili yorumlar...

Rüyada bitlendiğini görmek ne demektir? Rüyada bitlendiğini görmenin anlamı ve tabiri

Kirmanî'den gelen söylentiye göre: Bir kimsenin rüyada bitlenmesi, kişinin mal varlığından birçok kişinin yararlanacağına işaret eder. Yine bir kimsenin rüyasında bitlerin vücudundan yere döküldüğünü görmek, kişinin kazancında artış olacağına işarettir. Yeni alınmış olan ve temiz olan elbisede görülen bit ise mal bolluğuna ve iyiliğe işarettir. Eski ve kirli olan  elbisede görülen bit ise kişinin borca girerek sıkıntı yaşayacağına ve zillete işaret eder. Yine bir kimsenin rüyasında gördüğü yerde olan bitler de güçsüz ve aciz insanlara işarettir. Rüyada görülen fazla bit kedere yorumlanmaktadır. Elbisede olan bitler ise kişinin hastalığına yorumlanır.

 

Rüyada bitlendiğini görmek ne anlama gelir?

Bir kimsenin rüyasında bitlendiğini görmek rüyayı gören kişinin malvarlığının büyüyeceğine ve zenginliğe işarettir. Kişinin lüks bir hayat yaşayacağına, bolluk ve bereket içerisinde hayatını sürdüreceğine, rüyayı gören kişinin çok zengin olacağını yorumlar. Rüyayı gören kişi genç yaşta olsa bile kişinin yine servet sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada bitlenmek

Rüyada bitlendiğini gören kişinin parasında artış olacağını işarettir. Rüyada bit görmek bolluk ve bereket olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bir kimsenin çok rahat bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada bitlendiğini gören kişinin her istediğinin olacağına da işaret etmektedir. Açıkcası rüyada bitlenmek, kişinin servet sahibi olmasına işarettir.

Rüyada saçının bitlendiğini görmek

Rüyada saçının bitlendiğini gören kişinin maddi sıkıntılardan arınacağına ve zorluklar çekmeyeceğine işaret eder. Çekmiş olduğu zorlukların ve sıkıntıların sona ereceğine, mal varlığında yüksek miktarda artış olacağına ve istediği alana girerek iş hayatında yükselerek adını duyuracağına işaret eder.

Rüyada saçta bit görmek

Bir kimsenin rüyasında saçta bit görmesi iki anlamda yorumlanır. Rüya sahibinin biti gördüğü yer aydınlık ve ferah bir yer ise bu rüya olumlu olarak hayra yorumlanır. Bu nedenle rüya sahibinin iş hayatında ilerleme ve verim olacağına işaret eder. Saçta bit gören kişinin gelirinde artış olacağına bunun yanında maddi sıkıntılarından arınacağına yorumlanır. Ancak, kişinin rüyayı gördüğü yer karanlık ve pis ise bu yorumlar tam tersine döner. Yani kişinin sıkıntılar yaşayacağına, hasta olacağına işaret eder.

Rüyada bit öldürdüğünü görmek

Rüyada bir kimsenin bit öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için uğraş veren ve kendisini çok seven bir kişiyi yada yakınını üzeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişiye gelecek olan büyük bir kısmeti kabul etmeyeceğine işaret eder.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 11:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler