Rüyada tırnak görmek ne demektir? Rüyada tırnak görmenin anlamı nedir?

Rüyalarımız geleceğe dair ipuçları sunmaktadır. Rüyada tırnak görmek ne anlama gelir? Rüyada tırnak görmenin hikmeti nedir? İşte rüyada tırnak görmek…

Rüyada tırnak görmek ne demektir? Rüyada tırnak görmenin anlamı nedir?

Rüyasında uzun tınak gören kişiler mesleğiyle alakalı rızka işarettir. Diğer şeyler için görmüş ise ayıp ve kusura, sünnetten uzaklaşmaya işarettir. Tınağı kesmek sünnete uymaya, borç vermeye işarettir. Uzun ve güzel tınak bol mala, elbiseye, güce ve kuvvete yorumlanır. Tınağın yok olması ise güçten ve iktidardan düşmeye yorumlanır.

Rüyada tınak kesmek veya dişlerini tınağıyla koparmak çok kötü şeylere yorumlanır.

Tınak kesmek kötü bir olaya işaret olarak yorumlanmaktadır. Güzel düzgün tınaklar ise başarı kazanıp güzel işlere gireceğinize işarettir. Bakımsız tınaklar ise dert ve hastalıktır.

Tınaklarınız güzelse başarı kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada tınak görmek genellikle alacak veya borca yorumlanmaktadır. Tınağının uzadığını görmek borcunuzun artacağına, tınak kesmek borcun kısa sürede ödeneceğine işarettir. Tınak kesmek keder ve sıkıntıdan uzaklaşmak anlamına gelir. Abdulgani Nablusi’yе göre rüyada tınak görmеk zafеrdir.

Tınağın uzunluğu sanat vе mеslеği itibariyle ona muhtaç olan adamlar için rızıkta gеnişliğе dеlalеt еdеr. Bunun aksi olarak tınağı kеsilmiş görmеk, bu gibi kimsеlеr için dar bir gеçimе işarеttir. Tınak bir еrkеğin kuvvеt vе kudrеti olarak da tabir еdilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 17:47

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emos
Emos - 8 ay Önce

merhabalar. benim ruyamda evimizin onunde 2 tane buyuk kurt kopegi dolasiyordu ve ben korkuyordum onlardan guya annemlerin evindeymisim ve okopeklerden biri guya tirnagimi kirmis oluyor.. ben korkudan diskapidam disari cikamazken annem kopeklerin en buyugunu bi ip takmis elinde gezdiriyordu yani hic korkmuyordu.. bana yorumunu yapabilirseniz mutlu olurum .. saygilar