Sakarya Akyazı'da devrilen minibüste korku dolu anlar

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde fabrika işçilerini taşıyan servis minibüsü devrildi. Kazada her hangi bir can kaybı ve yaşanmazken minibüs içindekilerin yaşadığı korku kameralarla görüntülendi.

Sakarya Akyazı'da devrilen minibüste korku dolu anlar

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan bir fabrikaya işçi taşıyan A.P.,  yönetimindeki servis minibüsü iddialara göre şerit değiştirdiği sıradab bir başka aracın sıkıştırması sonucu şarampole yuvarlandı. Minibüsteki işçiler camları kırarak kendilerini dışarı atmak için çabaladı. Şarampole devrilen servis minibüsündeki yolcuların yaşadığı dehşet ve korku dolu anlar saniye saniye otobüsün kamerasına yansıdı.

D-100 Karayolu Bekirpaşa mevkiinde meydana gelen kazada edinilen bilgilere göre, Akyazı'da faaliyet gösteren bir fabrikanın işçilerini taşıyan A.P., yönetimindeki 54 S 0716 plakalı servis, kontrolsüz şekilde şerit değiştiren başka bir minibüsün sıkıştırması sonucu yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı. Kaza sonrası araçta yangın çıktı. Devrilen minibüsteki işçiler camları kırarak kendilerini dışarı attılar. Çevrede bulunanların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına hemen müdahale ettiler. Sağlık ekiplerinin ise yaralan 4 kişinin ilk tedavilerini olay yerinde yaptıktan sonra ambulanslarla en yakın hastaneye sevkleri sağlandı.

Otobüste bulunan kamera görüntüleride, bir minibüsün kontrolsüz şekilde iş servisinin önüne geçerek sıkıştırdığı, servis minibüsünün şoförünün minibüse çarpmamak için yolun dışına çıktığı, ardından da minibüsün devrildiği yer alıyor. Minibüsün devrilmesiyle sürücü ve yolcular araçta savruluyor. Büyük paniğin yaşandığı araçta yolcular camı kırmak için uzun süre mücadele ediyorlar.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 19:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler