Sevgili Geçmiş dizisi erken final mi yapacak? Dizi bitecek mi?

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından olan Star TV'nin yeni başlayan dizisi Sevgili Geçmiş Erken mi final yapacak? Beklenenin altında gelen reyting sonuçları ile dizinin sevenlerinin aklına aynı soru takıldı, Dizi bitecek mi?

Sevgili Geçmiş dizisi erken final mi yapacak? Dizi bitecek mi?

Star Tv’nin son projelerinden olan Sevgili Geçmiş dizisi ilk 2 bölümü ile ekranlarımıza geldi. İlk bölümü 25 Ekim Cuma günü yayınlanan dizinin reyting sonuçları dizi ekibini ve dizinin sevenlerini hüsrana uğrattı.

Dizide Emre Kına, Melis Sezen, Özge Özacar, Ece Uslu’nun yer aldığı dizide beklenildiği gibi sonuçlanmadı. Dizi yayınlandığı ilk hafta reyting sıralamasında dokuzuncu olurken, yayınlandığı ikinci hafta sıralamada gerilerde kaldı. Dizinin izlenme oranının %4’te kalması ile akıllara ilk gelen soru, dizi final mi yapacak oldu.

25 EKİM REYTİNG SONUÇLARI

1 KASIM 2019 REYTİNG SONUÇLARI

Star TV veya dizi ekibi tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Kanallar yeni dizilerle genelde 10 bölümlük bir anlaşma yapar. Dizilerin devam edip etmeyeceğine bu 10 bölümlük deneme sürecinden sonra karar veriliyor. Sevgili Geçmiş dizisi de böyle giderse erken final yapacak diziler listesine girecek gibi duruyor. Bu süre sonunda Sevgili Geçmiş dizisi final yaparsa neden final yaptı konusu sizlerle paylaşacağız.

Reyting sıralamasının bize gösterdiği kadarıyla dizi 10 bölüm zor dayanacak gibi duruyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 13:51

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lale
Lale - 7 ay Önce

Reytingler düsük çünkü herkes(daha çok gençler) internetten izliyor, Tv'den artik izlenmiyor. Youtube'da her bölüm en az 1 milyon izlenme var.

çiçek
çiçek - 7 ay Önce

final yapmasın gunu değişebilir belki

Arzu
Arzu - 6 ay Önce

Sevgili gecmiş final yapmasın cok güzel bir dizi harika


Popüler Haberler