Şişli’de, kıraathane sahibi dükkanında silahlı saldırıya uğradı

Şişli'de kıraathane sahibine dükkanında silahlı saldırı gerçekleşti. Müşterisiyle tartışmaya başlayan kıraathane sahibi Necmi Yalçın'a belinden çıkardığı tabancayla iki el ateş eden suçlu olay yerinden hemen uzaklaştı. Olay yerine gelen ambulansta ilk yardımı gerçekleşen Necmi Yalçın'ın hayati durumu kritik olarak hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri de kaçan zanlıyı yakalamak için mahallede aramalara başladı.

Şişli’de, kıraathane sahibi dükkanında silahlı saldırıya uğradı

Şişli’de bir kıraathanede kan donduran bir olay gerçekleşti. Kıraathane sahibi olan Necmi Yalçın’a müşterisi silahlı saldırıda bulundu. Saldırının sebebinin kıraathane sahibiyle müşteri arasında geçen bir tartışma olduğu söyleniyor. Kurtuluş caddesinde saat 22.15’te gerçekleşen olay sonrası ağır yaralanan Necmi Yalçın Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesine götürüldü. 

Çıkan tartışmanın sebebi henüz bilinmiyor. Tartışma sırasında cebindeki tabancayı çıkarıp kıraathane sahibine yönelten müşterinin iki el ateş ettiği de bilgiler arasında. Kurşunlardan biri Necmi Yalçın’ın karın bölgesine bir diğeri ise baldır bölgesine isabet etti. Bunun üzerine saldırgan olay yerinden koşarak uzaklaştı. Olay yerine gelen polis ve ambulans ekipleri kalabalığı sakinleştirirken Necmi Yalçın’a ilk müdahale yapıldı. Olay yerindeki polis ekipleri yaya olarak kaçmaya çalışan saldırganı arama çalışmalarına başladı. Özenli araştırmalar sonrasında saldırgan kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 01:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler