Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS Şartsız 180 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! 180 Kamu Çalışanı Alımı Şartları!

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığında birtakım iş ilanları yayınlandı. Duyurusu yapılan iş ilanları kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı 180 Kamu Çalışanı Alımı Yapıyor! Ayrıntılı bilgi için yazımızı okumaya devam edin…

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS Şartsız 180 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! 180 Kamu Çalışanı Alımı Şartları!

Tarım ve Orman Bakanlığı 180 Kamu Çalışanı Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, açık iş ilanları bölümünde 21 Mart 2019 tarihinden sonra Tarım ve Orman Bakanlığı kapsamında kamu çalışanı alımı yapılacağı şeklinde bir ilan duyurdu. Bu duyuru kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı’na 180 kamu çalışanı alımı yapılacağı belirtildi.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü intenet sitesi aracılığı ile TYP ilanları kısmında duyurulan ilanlar bünyesinde başvuruda bulunacak olan vatandaşların başvurularını intenet üzerinden ya da bizatihi olarak yapacaktırlar.

İlanlara başvuruda bulunacak olan kişilerin İŞKUR’un resmi intenet sitesi üzerinden TYP ilanları kısmında giderek kurum ismini aratmaları ve sonrasında karşılarına gelen ekrandan başvuruları yapmaları gerekmektedir.

Aynı zamanda bu ekranda bulunan ilanların numaraları bir kenara not edilerek Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde kişisel olarak da başvuruda bulunabilmektedir.

Vatandaşlarda ilanlar kapsamında bazı yeterlilikler talep edilmektedir. Bu yeterlilikleri bünyesinde barındırmayan kişilerin başvuruları reddedilecektir.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 14:43

YORUM EKLE