TCDD Makinist İşçi Sözlü Sınav Sonuçları Duyuruldu

TCDD Taşımacılık A.Ş Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yayımladığı duyuruda personel alımı sözlü sınav sonuçlarını açıkladı. Detaylı bilgiler aşağıdaki yazımızda yer alıyor.

TCDD Makinist İşçi Sözlü Sınav Sonuçları Duyuruldu

TCDD Makinist İşçi Sözlü Sınav Sonuçları Duyuruldu.

TCDD ( Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) Taşımacılık A.Ş Müdürlüğü intenet sitesi üzerinden yaptığı kamuoyu bilgilendirme yazısında makinist pozisyonunda çalışacak personel alımı sınav sonuçlarının açıklandığını belirtti. Sınav hatırlanacağı üzere 14.01 2019 tarihinde yapılmıştı.

Olumlu sonuç elde eden kişilerin 28 Ocak 2019 ile 8 Şubat 2019 tarihleri içinde alt kısımda sizlere sıraladığımız belgeler ile başvurmaları gerekmektedir. Kabul edilen kişiler yine bu tarihler içinde işe başlatılacaklardır.

Öncelikli olarak adayların ihtiyacı olan belge 1 tane Tren Makinisti Seviye 4 Mesleki Yeterlilik Belgesi’ nin suretidir. Bu belgenin noter onaylı ya da orjinalinin gösterilerek Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş ilgili yetkilisince damgalanmış kopyası olması gerekmektedir.

Başvurularını gerçekleştirecek kişilerin 1 tane diploma öneği ya da Noter onaylı veya orjinalinin gösterilerek Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş ilgili yetkilisince damgalanmış kopyası olan Geçici Mezuniyet Evrakı olması gerekmektedir. Bu belgelerin yanına ek olarak yine , noter onaylı ya da orjinalinin gösterilerek Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş ilgili yetkilisince damgalanmış kopyası olan 1 tane Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı öneğinin edinilmesi gerekiyor.

1 tane Askerlik Belgesi, 6 tane vesikalık fotoğraf, KPSS sonucunu gösteren evrak ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarasının yazmakta olduğu savcılıktan ya da e-devlet üzerinden alınacak olan Adli Sicil Kaydı belgelerine de sahip olunması gerekmektedir.

Son olarak, olması halinde Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun faaliyete geçmesi bağlamında, sosyal güvenlik kurumlarına maruz kalınan görev cetveli belgesi istenmektedir.

Divriği Depo Müdürlüğü’nü kazanan kişi belgelerinin teslimini Sivas Araç Bakım Servis Müdürlüğü’nde gerçekleştirecektir.

Sivas Araç Bakım Servis Müdürlüğü adresi : Muhsin YAZICIOĞLU Cad. No:1 Gar SİVAS

Marmaray İşletme Müdürlüğü’nü kazanan kişiler belgelerinin teslimini Marmaray İşletme Müdürlüğü’nde gerçekleştireceklerdir.

Marmaray İşletme Müdürlüğü adresi: Hocapaşa Mah. Sirkeci İstasyon Cad. No:2 Eminönü-Fatih / İSTANBUL

-Adaylara ek olarak bir bilgilendirme yapılmayacağının altı çizilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 17:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler