TEM otoyolunda yağış zincirleme kazaya neden oldu, 12 araç birbirine girdi

TEM otoyolu Düzce geçişinde bugün zincirleme kaza meydana geldi. 1 TIR, 1 Minibüs ve 10 otomobilin karıştığı kazada 4 kişi yaralandı. Otoyolun Ankara istikameti bir süre trafiğe kapatıldı.

TEM otoyolunda yağış zincirleme kazaya neden oldu, 12 araç birbirine girdi

Bugün sabah saatlerinde TEM Otoyolu  Gümüşova rampalarında bir zincirleme kaza meydana geldi. 12 aracın birbirine girdiği kazada 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. 

1 TIR, 1 Minibüs ve 10 otomobilin karıştığı kaza sonrasında ihbar üzerine olay gerine çok sayıda sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri kazada otomobil içerisine sıkışan 4 kişiyi çıkardıktan sonra ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdılar. Yaralıların durumlarının iiyi olduğu öğrenilirken kaza nedenile TEM otoyolunun Ankara istikameti bir süreliğine trafiğe kapatıldı.

Kazaya karışan ve aracı hasar gören bir sürücü kazayı anlatırken, “En öndeki araçlar kaza yaptı. Onları gören sürücüler araçlarıyla yavaşladı. Biz de ağır ağır gelirken arkadaki araç geldi bize vurdu. Ondan sonra peş peşe kazalar oldu. En sondaki araç da süratliydi, TIR’ın altına girdi” diye konuştu.

Düzce ve Sakarya Büyükşehir Belediyesinden gelen itfaiye ekipleri kazaya karışan araçları çekerken polis ekipleride trafiği tek şeritten sağladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 15:51

YORUM EKLE

Popüler Haberler