THY uçak seferleri ne zaman başlayacak? THY uçuşa başlama tarihleri belli oldu

Korona virüs salgını sürecinde iptal edilen uçak seferlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı. İlker Aycı, uçuş seferlerinin tarihlerini de açıkladı.

THY uçak seferleri ne zaman başlayacak? THY uçuşa başlama tarihleri belli oldu

Korona virüs salgını sürecinde iç ve dış hat seferleri iptal edilmişti. Virüse karşı alınan önlemler çerçevesinde vaka sayısı azalmaya başladı. Bu kapsamda sosyal hayatın kademeli olarak normalleşmesi çalışmaları başlamıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan normalleşme sürecinin kademeli olarak yapılacağını açıklamıştı. Normalleşme süreci açıklamalarının ardından gözler uçak seferlerine çevrilmişti. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir’in Youtube kanalına konuk oldu. İlker Aycı uçak seferlerinin başlaması hakkında da bilgiler verdi.

İlker Aycı, bir hafta önce 28 Mayıs tarihinde iç hat seferlerini açmayı düşündüklerini ancak yaşanan gelişmeler ve yapılan incelemeler sonucu bu tarihin 4 Haziran’a ertelenmesi kararının alındığını söyledi. Aycı, dış hatlar tarihinin de 10 Haziran tarihine ertelendiğini ifade etti.

Basın dünyasında önemli gelişmeler ve daha birçok yeni haber Haberport mobil uygulamasıyla telefonunda! Hemen İndir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Merak ettiğin haberleri ve gelişmeleri öğrenmek için Twitter’da bizi Takip Etmeyi unutma! Tüm sıcak haberler Haberport’ta! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et


Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 15:26

YORUM EKLE