THY ve Pegasus yurt içi ve yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak?

Korona virüs salgını nedeniyle uçuş seferleri iptal edilmişti. Normalleşme süreciyle birlikte herkesin gözü uçak seferlerine çevrilmişti. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı uçak seferlerinin tarihini açıkladı.

THY ve Pegasus yurt içi ve yurt dışı uçuşları ne zaman başlayacak?

Korona virüs salgını sonrası normalleşme sürecinde uçak seferlerinin açılması bekleniyordu. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, seferlerin başlama tarihini açıkladı. İlker Aycı 4 Haziran tarihinde iç hatların, 10 Haziran tarihinde de dış hatların açılacağını duyurdu.

İç ve dış hat seferleri başlıyor

Korona virüs salgını nedeniyle uçak seferleri iptal edilmişti. Vatandaşlar uçuşların ne zaman başlayacağını merak ediyordu. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı iç ve dış hat seferlerinin başlama tarihini duyurdu.

Haziran ayında uçuşlar başlıyor

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, iç ve dış hat seferlerinin Haziran ayının başlayacağını duyurdu. Aycı, iç hat seferlerinin 4 Haziran, dış hat seferlerinin ise 10 Haziran tarihinde başlayacağını söyledi.

Pegasus tarih açıklaması

İlker Aycı’nın bu açıklamasının ardından Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane’nin açıklamaları gündeme geldi. Mehmet Nane, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda seferlerin Mayıs ayı sonunda başlayacağını duyurmuştu. Mehmet Nane tarafından bugün yapılan açıklamada ise 28 Mayıs ile 3 Haziran tarihinde yapılacak seferlerin korona virüs kapsamında alınan ek tedbirler nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.

Günün içinden, güne dair tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için hemen şimdi Haberport mobil uygulamasını telefonunda indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sen de güncel haberleri her an takip edebilmek istiyorsan, Haberport’u Twitter’da Takip Etmeyi unutma! >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 15:42

YORUM EKLE