TOKİ Osmaniye Toprakkale kura çekilişi sonuçları belli oldu! Kura çekilişi sonucu hak kazananlar isim listesi

TOKİ yurdun dört bir yanında vatandaşlarımızın cebine uygun konut fiyatları belirliyor. Şimdi de Osmaniye’de yapılan konutlar için kura sonuçları açıklanıyor. TOKİ Osmaniye Toprakkale kura sonuçlar belli oldu. Kazananların listesi açıklandı. İşte TOKİ Osmaniye Toprakkale kura çekilişi…

TOKİ Osmaniye Toprakkale kura çekilişi sonuçları belli oldu! Kura çekilişi sonucu hak kazananlar isim listesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) vatandaşlarımızı sevindirmeye devam ediyor. Türkiye genelinde inşa edilen 55 bin sosyal konutun Osmaniye Toprakkale ayağının kura sonuçları yarın belli oluyor. Osmaniye Toprakkale projesinde toplamda 300 adet konut bulunmaktadır.

TOKİ Osmaniye Toprakkale projesinde bulunan toplam 300 adet konut için kura çekilişi yarın gün içerisinde gerçekleştirilecek. Projeye başvuran bütün vatandaşları şimdiden kura heyecanı sardı.

Başvuruların 19 Nisan 2019 tarihinde alındığı Osmaniye Toprakkale 2019 projesinde bulunan evler 4 veya 5 kişilik aileler için tasarlandı. 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan projede 2+1 daireler brüt 75 metrekare olurken, 3+1 daireler ise brüt 110 metrekare olarak belirlendi.

Kura sonuçlarının TOKİ’nin resmi web adresi üzerinden duyurulması bekleniyor. Başvurular için proje kura sonuçları yazan yere tıklamanız yeterli olacaktır.

Osmaniye Toprakkale sosyal konut projelerinde yer alan dairelerden 2+1 olanlar 142 bin 500 TL olarak satışa sunulurken, 3+1 daireler 209 bin TL karşılığında satılmaktadır.

Ayrıca vade konusunda da büyük avantajlar mevcut. Bu konutlar 120, 180 ve 240 ay vadelerle satışa sunulmaktadır.

En düşük peşinatın 16 bin 600 TL olarak belirlendiği projenin en yüksek peşinat bedeli de 40 bin 800 TL olarak açıklandı. Kura sonuçlarının yarın açıklanacağı Osmaniye Toprakkale TOKİ projesinde aylık taksitler en az 475 TL olurken, en yüksek peşinat bedeli de 1568 TL olarak belirlenmiştir.

Bütün gelişmeleri Haberport ekibi olarak sizler için takip edeceğiz. Sonuçları sitemizden duyuracağız.

TOKİ Osmaniye Toprakkale sonuçlarını sorgulamak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 22:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler