TOKİ Sivas Merkez Kura Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! İşte Kazananlar Listesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 2019 yılı içinde Türkiye genelinde birçok şehirde hayata geçireceği konut projelerinde kura heyecanları başlıyor. Sivas Merkez Yenimahalle bölgesinde hayata geçecek projenin kura tarihi belli oldu.

TOKİ Sivas Merkez Kura Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! İşte Kazananlar Listesi

TOKİ (Toplu Konut İdaresi) tarafından Türkiyegenelinde birçok şehirde yapımına başlanacak olan konutlarda kura heyecanı başlıyor. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas Merkez Yenimahalle bölgesinde hayata geçecek olan konut projesi için kura çekilişi bugün başlıyor. Sivas Merkez Yenimahalle bölgesinde yapılacak 479 konut için belirlenen fiyatlar ise 227.700 Türk Lirası ile 273.700 Türk Lirası arasında konutun büyüklüğüne değişim gösteriyor.

TOKİ'nin 2019 yılı için hazırlanan Sivas Merkez projesinde ön ödeme tutarları ise yine kura sonucunda çıkacak evin büyüklüğüne göre 20.824 Türk Lirası ile 53.740 Türk Lirası arasında değişim gösterecek. Projede uygulanacak en az taksit tutarı 759 Türk Lirası olurken, en fazla taksit tutarı ise 2,053 Türk Lirası olacak. Proje ile yapılan konutlar bugün sahiplerini bulacak.

TOKİ Sivas Merkez Kura Çekiliş Sonuçları için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 14:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
havva kangal
havva kangal - 4 hafta Önce

toki sonuçları sivas

Durmuş kiliç
Durmuş kiliç - 4 hafta Önce

Toki sonuclari

Durmuş kiliç
Durmuş kiliç - 4 hafta Önce

Toki kurra sonuclari

Uğur abacı
Uğur abacı - 4 hafta Önce

Toki kura sonuçları sivas

İbrahim yıldız
İbrahim yıldız - 4 hafta Önce

Ev

Popüler Haberler