Trafik magandası baklavacılara sosyal medyadan büyük tepki!

7 Aylık Hamile Kadına Dehşeti Yaşatan Magandalara Tepkiler Çığ Gibi: “Bu Adamların Dükkanında Su Bile İçmeyin”

Trafik magandası baklavacılara sosyal medyadan büyük tepki!

Tuzla istikametinde meydana gelen ve büyük tepki çeken olayın yankıları sosyal medyada sürüyor.

Seydioğlu Baklavaları’nın sahibi oldukları öğrenilen Hüseyin Sel ve Hasan Sel, yol vermedikleri gerekçesiyle 7 aylık hamile kadının içinde bulunduğu aracın önünü kesmiş, camlarını yumruklamış ve aracın kaportasına tekme atmıştı.

Edinilen bilgilere göre Hüseyin Sel idaresindeki otomobil emniyet şeridinden gidiyordu. Sel, polisi gördükten sonra şerit değiştirmek için hamle yaptı ancak kurallara uygun şekilde yolda ilerleyen Y.B. idaresindeki otomobil yol vermedi.

Bunun üzerine aracından inen Hüseyin Sel, yol vermeyen sürücüye tacizde bulundu. 7 aylık hamile kadının aracının camını açmaya çalışan, hakaretlerde bulunan Sel’in kapıyı açamaması için sürücü aracı kapılarını kilitledi. Bu sefer de magandalar, önce aracın yan diliz aynasını kırdı, ardından da otomobilin üzerine çıkarak kaportasına tekme attı.

Olayı telefon kamerasıyla kaydeden Y.B. görüntüleri sosyal medyadan paylaştı ve olay kısa sürede Türkiye gündeminde ilk sıralara yerleşti. Büyük tepki çeken saldırının sonrasında ise Sel’in sahip olduğu Seydioğlu Baklavaları bir açıklama yayımladı. Açıklamada Sel’in kışkırtıldığına dair ifadelere yer veren Seydioğlu’na da sosyal medya kullanıcıları ve vatandaşlar büyük tepki gösterdi.

Vatandaşlar, “Seydioğlu Baklavaları firmasından artık su bile içmeyin. Mafya gibi ortada gezen bu trafik magandalarına bir lira bir kazandırmayın” yorumlar yaptı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler