TRT1 Zinde Kal Programındaki spor hocası kimdir? Yücem Tülek hakkında bilgiler

Koronavirüs sebebiyle vatandaşlara egzersiz tavsiyesi vermek için ekranlara gelen ''TRT 1 Zinde Kal programındaki spor hocası kim?'' sorusunun yanıtı ortaya çıktı. İşte profesyonel spor desteği veren Yücem Telek hakkında merak edilenler.

TRT1 Zinde Kal Programındaki spor hocası kimdir? Yücem Tülek hakkında bilgiler

TRT 1, koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşların hareketsiz kalmaması için Spor Bakanlığı sponsorluğunda ‘’Zinde Kal’’ programını ekranlara getirmeye başladı. Hafta içi her gün ekranlara gelecek Zinde Kal programında kişisel antrenör Yücem Tülek, karantina sürecinde vatandaşların yapması gerekenleri açıklıyor.

Zinde Kal hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı – TRT ortak yapımında ekranlara taşınan ‘’Zinde Kal’’ programı vatandaşların evde kaldığı müddette zinde kalmasını sağlayabilmek, egzersiz ve spor faaliyetlerine katkıda bulunabilmek amacıyla yayına başlamıştır. Zinde Kal programı hafta içi her gün saat 13.45’te TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Zinde Kal spor hocası Yücem Tülek kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü mezunu olan Yücem Tülek; Level Fitness Antrenörü, Boks Antrenörü, Boks Antrenörlüğü ve Pilates Antrenörlüğü sertifikalarına sahiptir. 9 yıl spor yöneticiliği de yapan Yücem Tülek, Zinde Kal programında egzersiz ve spor faaliyetlerine katkıda bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 22:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler