Türk Kızılayı Bünyesine Çalışacak Personel Alımı Yapılacak! Kızılay 12 Farklı Şehirde Çok Sayıda Pozisyonda Alımlar Yapılacak

Türk Kızılayı bünyesine farklı kadrolardan personel alımları gerçekleştirecektir. Yapılacak olan bu personel alımları 12 farklı şehirde gerçekleştirilecektir.Konuyla ilgili tüm detaylara haberimizde yer verdik.

Türk Kızılayı Bünyesine Çalışacak Personel Alımı Yapılacak! Kızılay 12 Farklı Şehirde Çok Sayıda Pozisyonda Alımlar Yapılacak

Türk Kızılayı Personel Alımı

Yaptığı yardım ve projelerle bir çok insana nefes olan Türk Kızılayı bünyesine farklı kadrolardan personel alımları gerçekleştirecektir.  12 farklı şehirden aranan personellere yönelik alım ilanları yayımlanmış, başvurular alınmaya başlamıştır. Konuyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

Türk Kızılayı resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanlarda Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa şehirlerinden personel alımları yapılacağı ifade edilmiştir.

Alımlar Hangi Kadrolarda Gerçekleştiriliyor ?

Yayımlanan bu ilanlarda yönlendirme ve dış erişim asistanı, gözlem asistanı, kadın doğum uzmanı, kardiyoloji uzmanı, asistan, proje ve program uzmanı, doktor, gençlik çalışanı kadrolarından personel alım ilanları yayımlanmıştır.

Başvuru Şartları Nelerdir ?

Türk Kızılayı personel alımlarına başvuru yapacak adayların taşıması gereken şartlar;

T.C vatandaşı olmak,

 Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,

 İlan şartlarında belirtilen eğitim şartlarını taşımak,

MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,

Bilgisayar kullanımını iyi derecede bilmek,

Yaş şartlarını taşımak,

Askerliğini yapmış ya da tecilli durumda olmak,

Görevini icra etmesine engel bir rahatsızlığı bulunmamak,

Kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak,

Deneyim şartlarını barındırmak

Sorumluluk bilinci yüksek olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak şeklinde özetlenebilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır ?

Yayımlanan Türk Kızılayı personel alım ilanlarına ulaşmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Yapıştırdıktan sonra başvuru ekranı ile karşılaşacaksınız.

Tarayıcınıza Yapıştırmanız Gereken Başvuru bağlantısı : https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 20:13

YORUM EKLE