Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışmak isteyenlere müjde. Firmaların personel alım ilanları ve daha fazlasına içeriğimizden erişebillirsiniz.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Personel Alımı Duyurusu Yayımlandı

Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. TSKGV kurumuna bağlı olan kurum ve kuruluşlarda istihdam edilecek personel detaylarıyla ilgili bilgiler yayınlandı.

Hangi Kurumlara Alımlar Yapılacak?

Yayınlanan duyuruda, İŞBİR Elektrik Sanayi, ASPİLSAN Enerji Sanayi ve Ticaret ve TAİ’de personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Aynı zamanda ASELSAN VE Roketsan’da da yapılacak personel alımıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Bu kurum ve kuruluşlardan İŞBİR’e personel alımı yapılmayacağı da belirtiliyor. Ancak personel açığı olduğunda ve bir istihdam yolu açıldığında firma yıl içerisinde belirli dönemlerde alımlarla ilgili detayları kamuoyuyla paylaşıyor.

Başvuru formuna //www.isbirelektrik.com.tr/tr/ik/is_basvuru_formu üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

ASPİLSAN Hızlı Başvuru Detayları

Mühendislik fakültelerinde eğitim gören bireyler için ASPİLSAN büyük bir tecrübe olanağı sağlamaktadır. Bu kurum da yeni mezun olan, genç ve dinamik öğrencilere stajyerlik imkanları tanınmaktadır. Firmaya başvuruda bulunacak olan bireylerin, başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması gerekmektedir. Başvuruda bulunulurken, kişinin hangi görevde yer almak istediğine ilişkin bilgiler de sorulmaktadır. E-mail adresi ve T.C. kimlik numarasıyla başvuru yapılabilirken, kişinin T.C. vatandaşı olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu olan kişilerin başvurularının sadece e-mail adreslerini girmeleri yeterli olacaktır.

Firma, başvuru formunuzu gönderdikten en geç 48 saat içerisinde değerlendirme yaparak geri dönüş yapmaktadır. Aspilsan başvuru formuna //www.aspilsan.com/isbasvuru.asp adresi üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 16:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler