Ünlü Rapçi Ceza'ya Küs Olduğu Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı!

Rap müziğinin iki yıldızı olan Ceza ve Sagopa Kajmer uzun zamandır küstü.Ceza, dün babasını toprağa verdi.Acısı taze olan ünlü rapçiye taziye mesajları yağdı;bu mesajlardan biri de uzun zamandır küs olduğu Sagopa Kajmer'den geldi...

Ünlü Rapçi Ceza'ya Küs Olduğu Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı!

Ünlü rapçi Ceza,babasının vefatını sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşımla duyurdu...

ceza

Bu paylaşımın ardından ünlü isimlerden taziye mesajları gecikmedi...İşte ünlü rapçiye taziyede bulunan ünlü isimler:

norm ender taziye mesajı

Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!

O ünlü isimlerden biri de uzun zamandır küs olduğu eski dostu Sagopa Kajmer'di...

Biliyorsunuz bu ünlü rapçilerin uzun zamandır araları bozuk ve barışmaları dört gözle bekleniyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceza da Sagopa Kajmer'e cevabını geciktirmedi...

Ceza da Sagopa Kajmer'in taziye mesajına cevabını vermekte gecikmedi.

 

Sagopa Kajmer ve Ceza'nın bu konuşmasını gören takipçiler duygularını ifade etmek için şu paylaşımları yaptı...
 
 
Bunu gören takipçileri ise verdikleri tepkilerle resmen coştular!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Yüzlerce şarkı sözü,Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!Ve pek tabii yüzlerce Neyim Var ki Rapten Gari? Babası Vefat Eden Ceza'ya Eski Dostu Sagopa Kajmer'den Taziye Mesajı Geldi, Ortalık Yıkıldı!
Ceza da son olarak herkese teşekkür etti... Üstü kapalı Sagopa'ya da...
Ceza da son olarak herkese teşekkür etti... Üstü kapalı Sagopa'ya da...
 
 
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 16:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler