Usta Oyuncu Eşref Kolçak Fenalaşarak Hastaneye Kaldırıldı! Sağlık Durumu Nasıl?

Usta oyuncu Eşref Kolçak Hastaneye Kaldırıldı! Eşref Kolçak, evinde fenalaştı ve sonrasında acil bir şekilde hastaneye götürüldü. Peki şimdi sağlık durumu nasıl? İşte ayrıntılar…

Usta Oyuncu Eşref Kolçak Fenalaşarak Hastaneye Kaldırıldı! Sağlık Durumu Nasıl?

Eşref Kolçak Hastaneye Kaldırıldı!

Onur Akay, Eşref Kolçak’ın evinde bir rahatsızlık geçirmesi sonrasında acil olarak hastaneye götürüldüğünü açıkladı.

Sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri sebebi ile “Felaket Tellalı” olarak nitelendirilen Onur Akay, 92 yaşındaki Eşref Kolçak’ın evinde fenalaştığını ve komşusu tarafından acil bir şekilde Gemlik Devlet Hastanesi’ne götürüldüğünü anlattı.

Onur Akay tarafından yayınlanan yazıda bu sabah itibari ile almış olduğu haber ile büyük bir üzüntü içinde olduğu, yaşlılık ve yalnızlığın büyük etkisi ile birlikte değerli oyuncu Eşref Kolçak’ın bir rahatsızlık yaşadığını ve acil olarak ambulans ile Gemlik Devlet Hastanesine götürüldüğünü ifade edildi. Daha önceden Nisan ayında iyi haberleri veren Eşref Kolçak’ın taburcu olması sonrasında Hülya Koçyiğit’in çekimlerine bile gittiği ancak sonrasında yaşadığı ani rahatsızlık ile hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Bazı akrabalarının kendisi ile ilgilendiği fakat şehir dışında olmalarından dolayı haftanın yalnızca iki günü onu ziyarete gidebildikleri söylendi. Ayrıca usta oyuncuya acil şifalar dilediğini de belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 01:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler