Vapurda mastürbasyon yapan sapığın savunması polisleri çileden çıkardı

Vapurda karşısındaki Mimarlık ve Hukuk Fakültesi öğrencisi 2 kızı izleyerek mastürbasyon yapan sapık gözaltına alınmıştı. Daha önce çocuk istismarı suçlamasıyla yargılandığı da belirlenen sapığın savunması polisleri çileden çıkardı.

Vapurda mastürbasyon yapan sapığın savunması polisleri çileden çıkardı

İstanbul’da bindiği şehir hattı vapurunda karşısındaki kadınlara bakarak mastürbasyon yapan kişi bugün öğle saatlerinde Kocaeli Çayırova’da yakalanıp gözaltına alındı. Çocuğa tacizden sabıkalı olduğu belirlenen zanlı ‘’Ben öyle bir şey yapma. Tikim var benim. Yanlış anlaşıldım.’’ deyince polisleri de adeta çileden çıkardı. Daha önce 17 yaşındaki bir gencin bacağına elinin sürttüğünü ve böyle bir suçlamayla yine karşı karşıya kaldığını söyleyen sanığın gözaltı işlemleri sürüyor.

Kadıköy-Karaköy vapurunda sosyal medyada görüntüsü ortaya çıkan iğrenç olayda; Hukuk fakültesi öğrencisi Z.M. ile Mimarlık fakültesi öğrencisi S.Y.’nin aralarında olduğu kadınlara bakarak mastürbasyon yaptığı görülen 31 yaşındaki şüphelinin yolcuların tepkisini çekti ve vapurun tuvaletine girdiği görüldü. Tuvalette üzerindeki montu çıkararak eline aldığı belirlenen sapığın gemi karaya yanaşınca izini kaybettirdi ve kayıplara karıştı.

Sapık Kocaeli Çayırova’ya kadar kaçtı

Olayı görüntüleyen kadının sosyal medya paylaşımı kamuoyunda infiale yol açtı ve polisler kamera takip ve izlemelerle sapığın Kocaeli Çayırova’ya kadar kaçtığını belirledi. Çayırova Emniyeti ile irtibata geçen ve adres tespiti için bilgileri paylaşan Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün verdiği bilgilerle 31 yaşındaki sapık çalıştığı fabrikada gözaltına alındı.

İşlemleri tamamlanan şüpheli Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi ve sanığın daha önce çocuğun cinsel istismarı ve cinsel amaçlı rahatsız etme suçlarından sabıkaları bulunduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 20:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler