Ziraat Katılım Bankası düşük faizli ve ertelemeli faizsiz kredi kampanyası

Ziraat Katılım Bankası düşük faizli ve ertelemeli faizsiz kredi kampanyası vatandaşı sevindirdi. Ziraat Bankasının düzenlediği bu kampanya ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Ziraat Katılım Bankası düşük faizli ve ertelemeli faizsiz kredi kampanyası

Ziraat Bankası müşterilerinin memnuniyeti için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Müşterilerinin bireysel harcamalarına önem veren banka ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor.

İhtiyaç kredisi kampanyasında 48 aya varan vade seçeneği sunan Ziraat Bankası bu kredi için düşük faiz oranı uyguluyor. Uzun süreli ödeme seçeneği bulunan krediye uygulanan faiz oranı %1,27 olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu faiz sabit kalıyor. Sabit faizli kredi müşterilerin tercih ettiği kredilerdendir. Bu krediler değişen faiz oranlarından etkilenmemektedir. Kredinizi hangi faiz oranı ile aldıysanız ödemeleriniz devamlı o faiz oranı üzerinden olacaktır.

Ziraat Bankası verdiği ihtiyaç kredisine 3 ayda bir ödemeli planda uygulamaktadır. Size hangi ödeme seçeneği uygunsa o şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi alabilmeniz için teminat ve hayat sigortası istemektedir.

Ziraat Bankası kredi başvurularında şu belgeleri de istemektedir:

-Nüfus cüzdanı

-Gelir belgesi

-İkametgah belgesi

Başvurularınızı şubelere giderek, mobil uygulamadan veya intenet bankacılığından yapabilirsiniz. Bankayı arayarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi iletişim bilgisi olarak verdiğiniz telefon numarasına gelecektir.

Ziraat Bankası 30.000 TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Ziraat Bankasının düşük faiz oranı ile verdiği ihtiyaç kredisi müşterileri fazlasıyla sevindirdi. 48 ay vade seçeneği sunan banka 30 bin TL kredi veriyor. Aylık ödemeler faiz oranları ile birlikte 885,77 TL’ye denk geliyor. Ödemeler bittiğinde kredi için toplam 42 bin 517 TL ödemiş olacaksınız. Ödemelerinizi 3 ayda bir yapabilirsiniz. Bu durumda taksitiniz 2 bin 657 TL’ye denk gelmektedir. Kredi için sizden 150 TL tahsis edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 12:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler